Типи затяжки

Вересень 10, 2023

Вступ

Вейпінг став популярним засобом заміни традиційного куріння, і ця популярність швидко росте. Однак для максимального задоволення від вейпінгу важливо розуміти різницю між різними типами затяжок. У цій статті ми розглянемо три основних типи затяжок: MTL (Mouth-to-Lung), DL (Direct Lung) та RDL (Restricted Direct Lung).

Що таке MTL, DL та RDL затяжки?

MTL (Mouth-to-Lung) затяжка - це тип затяжки, при якому ви перш ніж вдихнути пару, спершу затримуєте її в роті. Цей метод подібний до традиційного куріння сигарети.

DL (Direct Lung) затяжка - це затяжка, при якій ви вдихаєте пару безпосередньо в легені, як глибокий вдих повітря. Цей стиль нагадує куріння кал'яну.

RDL (Restricted Direct Lung) затяжка - це проміжний варіант між MTL та DL.

Важливість правильного вибору затяжки для отримання задоволення від вейпінгу

Вибір правильного типу затяжки визначає якість ваших вейпінгових сесій. Він впливає на смак, відчуття та хмароутворення. Невірно обраний тип затяжки може призвести до незадоволеності вейпінгом. Тож, розуміння різниці між MTL, DL та RDL допоможе вам знайти той стиль, який найкраще відповідає вашим уподобанням та потребам.

MTL (Mouth-to-Lung) затяжка

Опис MTL затяжки та її характерних особливостей

MTL (Mouth-to-Lung) затяжка - це один із типів вейпінгу, який передбачає, що користувач спершу вдихає пару в рот, а потім затягує її у легені. Цей метод подібний до того, як багато людей курять традиційні сигарети. Характерні особливості MTL затяжки включають обмежений потік повітря, високий рівень подачі нікотину і відчуття, що близьке до куріння.

Переваги та недоліки MTL затяжки

Переваги MTL затяжки включають в себе:

 • Схожість з курінням: Для багатьох, які переходять на вейпінг, MTL затяжка надає більш схожий досвід з курінням, що полегшує відмову від традиційних сигарет.

 • Високий рівень нікотину: Зазвичай пристрої з MTL затяжкою використовують рідини з високим рівнем нікотину, що дозволяє швидко втамувати нікотиновий голод.

 • Компактність: Багато пристроїв для MTL затяжки компактні та легко переносяться, що робить їх ідеальними для використання в дорозі.

Недоліки MTL затяжки включають в себе:

 • Менший обсяг хмар: Оскільки потік повітря обмежений, ви отримаєте менше хмар при MTL вейпінгу, порівняно з DL (Direct Lung) затяжкою.

 • Менша смакова насолода: Може відчуватися менша інтенсивність смаку порівняно з DL вейпінгом, оскільки кількість пари невелика і не вдається відчути тонкі ноти смаку рідини.

Вейп-пристрої, які найкраще підходять для MTL затяжки

Для MTL затяжки ідеально підходять под-системи та стартові набори, які мають обмежений потік повітря та можливість використовувати високі рівні нікотину. Також популярні пристрої з регульованим потоком повітря, які дозволяють коригувати затяжку під особисті вподобання.

Рекомендації щодо вибору рідин та обладнання для MTL вейпінгу

 • Рідина з високим вмістом нікотину: Вибираючи рідину для MTL вейпінгу, звертайте увагу на вміст нікотину, який відповідає вашим потребам. Варто враховувати те що через невелику кількість пару, насититися буде складніше.

 • Співвідношення PG/VG: Обирайте рідину яка має рівні співвідношення пропіленгліколю до гліцерину. Така рідина буде більш плинною і зможе просочити невеликий випаровувач MTL пристрою, плюс PG допоможе підвищити інтенсивність смаку.

 • Експериментуйте зі смаками: Ви зможете насолоджуватися широким вибором смаків, включаючи тютюнові, фруктові та десертні аромати, залежно від вашого смаку. Але варто звернути увагу на те що інтенсивність смаку на таких пристроях буде меншою, ніж при інших типах затяжки, тому варто вибирати рідини які спеціально призначені для MTL.

MTL затяжка - це добре збалансований метод вейпінгу, і правильний вибір обладнання та рідин може забезпечити вам задоволення від цього досвіду в осінній період.

DL (Direct Lung) затяжка

Опис DL затяжки та її характерних особливостей

DL (Direct Lung) затяжка - це метод вейпінгу, при якому користувач вдихає пару безпосередньо в легені, подібно до глибокого вдиху повітря. Основні характеристики цієї затяжки включають широкий потік повітря, невисокий рівень нікотину у рідинах, яскравий смак та більший обсяг випущеної пари.

Переваги та недоліки DL затяжки

Переваги DL затяжки включають в себе:

 • Об'ємні хмари: DL вейпери отримують більше пари при кожній затяжці, що додає специфічного насолодження вейпінгу.

 • Смакова інтенсивність: Оскільки пари багато і вона більш щільна, смакова інтенсивність буде більшою, що робить вейпінг більш насиченим.

 • Менший вміст нікотину: DL вейпи часто використовують рідини з меншим вмістом нікотину, тому що при одній затяжці випаровується набагато більше рідини у порівнянні з MTL.

Недоліки DL затяжки включають в себе:

 • Відсутність схожості з курінням: DL вейпінг не завжди надає досвід, схожий на куріння, що може бути важливим для тих, хто шукає альтернативу сигаретам.

 • Більш складне обладнання: Деякі DL вейп-пристрої можуть бути більш складними в налаштуванні і використанні.

Типи вейп-пристроїв, які найкраще підходять для DL затяжки

DL затяжка найкраще підходить для більших та потужних вейп-пристроїв, таких як моди та баки з розширеним потоком повітря. Також існують стартові набори з DL затяжкою, які розроблені для надання максимального об'єму пари.

Рекомендації щодо вибору рідин та обладнання для DL вейпінгу

 • Рідина з меншим вмістом нікотину: Для DL вейпінгу рекомендується використовувати рідини з меншим вмістом нікотину, оскільки великий обсяг пари може забезпечити достатню кількість нікотину. Ідеально підходять рідини на органічному нікотиніКраще не використовувати рідини на сольовому нікотині для DL вейпінгу, це може призвести до передозування нікотином вже після першої затяжки!

 • Співвідношення PG/VG: Виберіть рідину зі співвідношенням пропіленгліколю до гліцерину 70VG\30PG. Це допоможе як збільшити кількість утворюємої пари, так і забезпечить відсутність протікань. 

 • Великий об'єм бака або бака з резервуаром: Виберіть вейп-пристрій з великим об'ємом бака, щоб позбутися необхідності постійно доливати рідину.

DL затяжка надає вам можливість насолоджуватися великими хмарами пари та насиченими смаками, і правильний вибір обладнання та рідини може зробити цей досвід ще приємнішим.

RDL (Restricted Direct Lung) затяжка

Опис RDL затяжки та її характерних особливостей

RDL (Restricted Direct Lung) затяжка - це проміжний метод вейпінгу між MTL і DL затяжками. При RDL вейпінгу користувач вдихає пару безпосередньо в легені, але потік повітря звужений, що надає відчуття обмеженої затяжки. Цей метод дозволяє отримати більше пари та смаку порівняно з MTL, але не настільки інтенсивно, як при DL.

Переваги та недоліки RDL затяжки

Переваги RDL затяжки включають:

 • Смак та пара: RDL вейпінг дозволяє насолоджуватися якісним смаком та великими хмарами пари, подібно до DL, але з більш обмеженим потоком повітря. Також не всім подобаються величезні хмари пари, з цією затяжкою пари буде менше ніж при DL.

 • Підходить для більш широкого спектру користувачів: RDL може бути відмінним вибором для тих, хто не хоче MTL обмежень, але також не шукає повного DL досвіду.

Недоліки RDL затяжки:

 • Обладнання: Вибір вейп-пристрою та бака для RDL може бути менш різноманітним, оскільки потрібно збалансувати обмежений потік повітря з обсягом пари.

Популярні вейп-пристрої для RDL затяжки та їх характеристики

Популярні вейп-пристрої для RDL вейпінгу можуть включати моди з регульованим потоком повітря та баки з обмеженим діаметром дрип-типу для кращого контролю над затяжкою. Також стартові набори з регульованою затяжкою будуть чудовим вибором, аже при середньо встановленому рівні обдуву, можна отримати ідеальну RDL тягу.

Рекомендації щодо вибору рідин та обладнання для RDL вейпінгу

 • Рідина з помірним вмістом нікотину: RDL затяжка зазвичай вимагає рідин з помірним вмістом нікотину, що дозволяє насолоджуватися парою і смаком, не перебільшуючи нікотинову дозу.

 • Регульований потік повітря: Виберіть вейп-пристрій, який має регульований потік повітря, щоб забезпечити оптимальний досвід RDL затяжки.

 • Співвідношення PG/VG: При такому типі затяжки можна вибирати як 30\70 так і 50\50 співвідношення пропіленгліколю до гліцерину. Варто спробувати обидва варіанти і визначити більш приємний для себе.

RDL затяжка надає можливість користувачам насолоджуватися більш універсальним досвідом, що поєднує в собі якість смаку та густу пару. Правильний вибір рідини та обладнання може зробити RDL вейпінг комфортним і насиченим.

Порівняння MTL, DL та RDL затяжок

Переваги та недоліки кожного типу затяжки

В порівнянні MTL, DL та RDL затяжок, кожен з цих підходів має свої унікальні переваги та недоліки. MTL затяжка відома своєю схожістю з традиційним курінням. Вона забезпечує концентований смак, високий рівень нікотину, і є ідеальним вибором для тих, хто шукає заміну цигаркам. Однак MTL затяжка може бути менш "хмаристою", і вона вимагає більшої уваги до сили з якою ви робите затяжку.

DL затяжка, навпаки, відома своєю здатністю створювати густі хмари та більший об'єм пару. Вона надає користувачеві більшу щільність пари, що дозволяє краще оцінювати смакові ноти рідин. Однак DL вимагає більш великого обсягу рідини та зазвичай має менший рівень нікотину в порівнянні з MTL.

RDL затяжка, як проміжний варіант, комбінує переваги обох попередніх. Вона надає гармонійний баланс між смаком і хмаристістю, роблячи її відмінним вибором для тих, хто шукає сприятливий компроміс. Однак важливо відзначити, що цей підхід може вимагати трохи більшої експертизи в порівнянні з MTL.

Як вибрати правильний тип затяжки відповідно до ваших вподобань та потреб

 • Смакові вподобання: Якщо ви бажаєте максимально насолодитися смаком, DL або RDL може бути найкращим вибором. Звісно на MTL ви теж можете оримати гарний смак, але він не буде таким як при інших типах затяжки.

 • Вимоги до нікотину: Якщо ви шукаєте високу дозу нікотину, MTL може бути оптимальним, оскільки більшість рідин з високим вмістом нікотину розраховаті саме під такий тип затяжки. Плюс, рідини на соьовому нікотині також виробляють тільки для MTL.

 • Кількість пари: Звісно тут MTL програє, DL та RDL можуть забезпечити набагато більшу парогенерацію. 

Вибір типу затяжки залежить від вашого особистого вподобання та потреб у вейпінгу, і він може варіюватися від особи до особи.

Висновок

Підсумовуючи нашу статтю, важливо підкреслити, що вейпінг - це більше, ніж просто спосіб замінити традиційне куріння. Вибір правильного типу затяжки, будь то MTL, DL чи RDL, може суттєво впливати на ваш досвід вейпінгу. MTL затяжка підходить для тих, хто шукає більш легкі смаки та високий рівень нікотину, DL затяжка пропонує густі хмари, насичений, детаьний смак та більший потік повітря, а RDL забезпечує гармонійний компроміс між ними.

Важливо знати свої власні потреби та вподобання та робити вибір, який найкраще відповідає вашим очікуванням від вейпінгу. Незалежно від вашого вибору, слід дотримуватися безпечного та відповідального використання вейп-пристроїв.

Ми закликаємо всіх вейперів, незалежно від досвіду, експериментувати з різними типами затяжок. Це дозволить вам відкрити для себе нові аспекти вейпінгу та знайти той тип затяжки, який найбільше вас влаштовує. Зберігайте відкритість до нових можливостей та глибше розуміння свого власного досвіду вейпінгу.

На завершення, пам'ятайте, що безпека завжди на першому місці. Дотримуйтесь правил використання вейп-пристроїв та не допускайте необачного поводження з ними. Насолоджуйтеся вейпінгом, розвивайте свій досвід та робіть свій вибір на користь затяжки, яка найкраще відповідає вашим уподобанням!


VAPEJOY
- MORE THAN JUST TASTE -
Коментарі

Не знайдено дописів

Написати відгук