Особливості тютюнових рідин для електронних сигарет

Люди вживали тютюн, у тому чи іншому вигляді, майже протягом усієї своєї історії. У двадцять першому столітті, з приходом у наше життя пару, з'явився альтернативний метод вживання нікотину. Так, ну а що робити людям яким подобається смак і аромат тютюнового листа? Рідини для вейпів з тютюновими смаками допоможуть нам у цьому. Ми змогли створити рідини, які мають той самий смак та аромат тютюну, але не містять жодних смол та інших домішок! При чому наявність тютюнового смаку не говорить про наявність у ньому нікотину, він додається окремо за вашим бажанням.

Але це ще не все! Створюючи рідини для електронних сигарет можна сформувати унікальні комбінації смаку, які не вдасться спробувати ніде! Мікси тютюну із фруктами, карамеллю, горіхами, шоколадом, ірискою і це далеко не кінець! Причому всі компоненти поєднуються в багатьох комбінаціях смаку.

Тепер люди, що люблять покурити сигару, можуть це робити не завдаючи собі практично ніякої шкоди, з тютюновими рідинами від VapeJoy.

Склад набору Vapejoy для виготовлення вейп рідин

Після придбання рідини, ви отримаєте набір, що складається з трьох флаконів (великого та двох маленьких). У великому знаходиться база або основа, що складається з пропіленгліколю і гліцерину, решта з двох флаконів - це ароматизатор і нікотиновий бустер. Все що залишається, це влити маленькі флакони у великий і добре збовтати. На цьому моменті ви отримуєте повністю готову до паріння тютюнову рідину, об'ємом 60мл, що не вимагає ніякого настоювання! Усі компоненти заздалегідь розраховані у потрібних пропорціях, залежно від вибору. Вам не потрібно буде нічого відміряти, тільки поєднати все воєдино!

Якість 

Всі компоненти, що використовуються для створення рідин VapeJoy, були розроблені спеціально для вживання їх у вигляді пари та мають максимальний ступінь чистоти! А флакони із харчового пластику найвищої якості дозволяють зберегти їх у первозданному вигляді! Тютюновий смак рідини не говорить про наявність тютюну у складі, лише приємні відчуття від паріння та нічого зайвого! На етикетках вказана дата розливу, тому ви завжди можете бути впевнені у свіжості продукції.

Ціна

Ціна залежить тільки від кількості нікотину, ні смак, ні співвідношення PG/VG на неї не впливають! А це означає, що ви можете ніяк не обмежувати себе у виборі смаку і придбати будь-який за однаковим прайсом!

Доставка

Ми завжди відправляємо посилки Новою Поштою в день замовлення, щоб ви змогли отримати та насолодитися своєю рідиною якнайшвидше! Київ, Харків, Львів, Одеса чи якесь невелике селище, немає ніякої різниці, ми відправимо ваше задоволення у будь-яку точку України! Також є можливість самовивезення в одному з наших магазинів у Запоріжжі.
Відгуки
Написати відгук
Фільтри товарів
Пошук по інгредієнтам
    Показати все (14)
Ціна

грн  –  грн

  • 185грн
  • 185грн
Бренд