Особливості фруктових сольових рідин


Фруктова сольова рідина це рідина для електронних сигарет, що має фруктовий смак (банан, персик, яблуко та інші) і містить сольовий нікотин. Використовується для підсистем або малопотужних пристроїв до 25Вт.

Відмінною особливістю даної категорії рідин є зрозумілий смак та швидке насичення нікотином. На сьогодні це найпопулярніший товар на нашому сайті. За нашою статистикою, 69% покупців обирають саме фруктові рідини.

Фруктові сольові рідини бувають:

  1. З холодом та без.
  2. Міксовані та одно-смакові.
  3. За обсягом (10мл, 15мл, 30мл та 60мл)
  4. За концентрацією вмісту пропіленгліколю, гліцерину та нікотину.

Цікавий факт про вплив Холоду на Фруктові сольові рідини

Ми з'ясували як холод у різних концентраціях впливає на смак та відчуття сольового нікотину. Під холодом ми маємо на увазі охолоджуючий агент WS-23 (малайзійський кулер). Нижче в таблиці розписані концентрації та короткі описи результатів.

Концентрація (%) Опис результатів
0,5% Можливе посилення смаку рідини до 30%. 
1-1,5% Ефект посилення смаку з помірним відчуттям холоду. 
1,5-3% Посилює відчуття сольового нікотину, холод чітко відчувається, але смак рідини може знижуватися.

Якість

Усі компоненти, що використовуються для створення сольових рідин VapeJoy, були розроблені спеціально для вживання їх у вигляді пари та мають максимальний ступінь чистоти! Флакони з харчового пластику найвищої якості дозволяють зберегти їх у первозданному вигляді! А зручний носик не дасть пролити жодної краплі вашої рідини! На етикетках вказана дата розливу, тому ви завжди можете бути впевнені у свіжості продукції.

Ціна

Ціна залежить тільки від кількості нікотину, ні смак, ні співвідношення PG/VG на неї не впливають! А це означає, що ви можете ніяк не обмежувати себе у виборі смаку і придбати будь-який за однаковим прайсом!

Доставка

Ми завжди відправляємо посилки Новою Поштою в день замовлення, щоб ви змогли отримати та насолодитися своєю рідиною якнайшвидше! Київ, Харків, Львів, Одеса чи якесь невелике селище, немає жодної різниці, ми відправимо ваше задоволення в будь-яку точку України! Також є можливість самовивезення в одному з наших магазинів у Запоріжжі.

Показати ще 12 товарів
Відгуки
Написати відгук
Фільтри товарів
Пошук по інгредієнтам
    Показати все (40)
Ціна

грн  –  грн

  • 165грн
  • 165грн
Бренд