Особливості ароматизаторів зі смаком напою

Ароматизатори зі смаком напою – це унікальна лінійка смаків, яка приємно вражає своєю різноманітністю! Ці мікси були створені, щоб ідеально передати відчуття від ковтка холодного напою! Ми не тільки повторили кисло-солодкий смак коли, фанти, маунтен дью, а ще створили унікальні комбінації коли з фруктами, які ви зможете спробувати тільки змішавши рідину за допомогою наших ароматизаторів! Смаки даної лінійки мають ідеальний баланс, тому створюючи рідину за допомогою даних аром, ви отримаєте чистий і насичений смак без сторонніх присмаків!

Ароматизатори зі смаком напою VapeJoy - найпростіший і найшвидший спосіб зробити рідину для Pod систем та вейпів.

  • Арома одразу готова до застосування. Додайте до бази та перемішайте.
  • Ароматизатори зі смаком напоїв розроблені таким чином, що їх не потрібно настоювати.
  • Наші ароматизатори не псують випаровувачі та спіралі.
  • Мають закінчений смаковий баланс усіх заміксованих ароматизаторів.
  • Зі збільшенням концентрації збільшується тільки смак і не з'являються хімічна солодкість.

Якість

Всі інгредієнти, які були використані для створення преміальних ароматизаторів VapeJoy, розроблені спеціально для використання їх у рідинах для електронних сигарет і мають максимальний ступінь чистоти! Розлиті в 10 мілілітрові флакони з харчового пластику. На етикетках ви знайдете дату виробництва і будете впевнені у свіжості ароми!

Ціна

Ціна на всі ароматизатори зі смаком напоїв абсолютно однакова! Ви можете ніяк себе не обмежувати у виборі смаків, та придбати будь-який за однією і тією ж ціною!

Доставка

Ми завжди надсилаємо посилки Новою Поштою в день замовлення, щоб ви змогли отримати ароматизатори і якнайшвидше змішати з їх допомогою найсмачніші рідини! Київ, Харків, Львів, Одеса чи якесь невелике селище, немає жодної різниці, ми відправимо ваше задоволення в будь-яку точку України! Також є можливість самовивезення в одному з наших магазинів у Запоріжжі.

 

Показати ще 1 товар
Відгуки
Написати відгук
Фільтри товарів
Пошук по інгредієнтам
    Показати все (17)
Ціна

грн  –  грн

  • 75грн
  • 75грн
Бренд