Бокс моди

Де купити бокс моди в Запоріжжі? 

В одному з трьох магазинів VapeJoy у місті Запоріжжі, ви зможете придбати тільки оригінальні та надійні бокс моди! Наші консультанти, із задоволенням допоможуть вам з вибором пристрою та підберуть відповідний, смачний бак до нього! Також ми здійснюємо доставку за допомогою Bolt TAXI Запоріжжям, або Новою Поштою до будь-якого міста України!

Що таке бокс мод? 

Бокс мод - це батарейний блок електронної сигарети із вбудованим або знімним акумулятором та конектором для накручування бака. Пристрої бувають на один, два, три й навіть чотири акумулятори, залежно від кількості яких залежатиме максимальна потужність та час автономної роботи! Сам собою бокс мод неспроможний генерувати пар, для цього йому потрібен бак чи інший випарний пристрій (RDA, RDTA). Батарейні блоки мають на борту плати, за допомогою яких можна настроювати пристрій у різних режимах, найчастіше це регулювання потужності. А за допомогою дисплея можна відстежувати потрібну інформацію про стан пристрою!

Режими в бокс модах 

Усі сучасні бокс моди мають кілька режимів роботи:
1. Варіват - це режим у якому регулюється потужність, що подається на випарний елемент у ватах.
2. Варівольт – режим зміни напруги, змінюється у вольтах.
3. Режим механічного мода (байпас) – пряма подача потужності з акумулятора без можливості регулювання, всі показники залежатимуть від опору випаровувача та характеристик акумулятора.
4. Температурний контроль - містить кілька режимів, що працюють з різними матеріалами випарювального елемента, що дозволяє точно відрегулювати температуру, та убезпечить від підгорання!
5. TCR – режим налаштування кривих, для просунутих користувачів. Дозволяє налаштувати криву за часом і потужністю, що подається!

Повну та детальну консультацію не тільки з бокс модів, а й з будь-якого питання щодо паріння ви зможете отримати у магазинах VapeJoy у місті Запоріжжі!

Відгуки
Написати відгук
Фільтри товарів
Ціна

грн  –  грн

  • 1695грн
  • 1870грн
Бренд