Стартовые наборы

Де купити стартові набори в Запоріжжі? 

У магазинах Vapejoy у Запоріжжі, які зручно розташовані в центрі міста та на правому березі, ви знайдете не тільки стартові набори для паріння! Смачні рідини, всі потрібні розхідники, приємна атмосфера та професійна консультація - все це чекає на вас у VapeJoy!
Також є доставка TAXI Bolt по всьому Запоріжжю та Новою Поштою до будь-якого міста України!

Всі адреси та номер телефону є у контактах!

Що таке стартовий набір? 

Стартовий набір - максимально укомплектований вейп пристрій, в якому є все (крім рідини), щоб почати парити! У таких комплектах виробники поєднують великий функціонал з простотою використання, що дозволяє новачкам дуже комфортно перейти на пар! Найчастіше в комплекті є кілька видів випаровувачів, щоб ви могли відразу відчути всі можливості електронної сигарети!

Безпека вейпів та електронних сигарет

Технології не стоять на місці, і виробники вейп пристроїв йдуть у ногу з часом! Більшість електронних сигарет в наш час оснащені цілим рядом захистів, які оберігають пристрій від усіляких поломок. Захист акумулятора від перезаряду та перерозряду, захист від перегріву, надто довгої подачі напруги. Пристрої розуміють який випарник в них встановлений і автоматично встановлюють необхідні значення потужності, щоб убезпечити випаровувач від підгорання! А на інформативних дисплеях ви зможете отримати всю потрібну інформацію, починаючи від заряду акумулятора та закінчуючи опором випарювального елемента!

А якщо вам буде складно розібратися у величезній кількості функцій нових пристроїв, то ми завжди чекаємо на вас у наших магазинах у місті Запоріжжі! З радістю допоможемо і покажемо весь їх функціонал!

Фільтри товарів
Ціна

грн  –  грн

  • 949грн
  • 2150грн
Бренд