Особливості рідин зі смаком напою на сольовому нікотині

Напої - це різноманітна група смаків, тут є солодкі мілкшейки, освіжаючі лимонади, тропічні коктейлі, список можна продовжувати дуже довго! А особливість у тому, що в них поєднується безліч різних компонентів, дозволяючи створювати дуже незвичайні мікси, а в рідинах для подів це дуже важливо, тому що звичайні смаки встигли всім набриднути.

Досить висока насиченість дозволяє компенсувати нестачу пари та довести до ідеалу її смакові якості! Рідини створюються спеціально для не дуже потужних пристроїв, щоб відповідати сольовому нікотину. Адже його почали використовувати якраз, щоб отримати достатньо насичення за кілька затяжок. У сольовій рідині є все у достатній мірі, щоб ви не відчували ні нестачі смаку, ні нікотину та могли повною мірою насолодитися процесом паріння!

Пристрої на яких варто парити рідини із сольовим нікотином

Насправді використовувати сольові рідини на вільній затяжці (вейпах) можна, але не особливо те й потрібно. Бо робити це, потрібно буде при невеликій концентрації нікотину, а сіль у такому випадку зовсім не битиме по горлу, і належного ефекту ви не отримаєте, простіше вже буде використовувати органічний, як усі і роблять. Ну і не забувайте про насиченість смаку, так як пару буде набагато більше, а рідина створювалася з розрахунком на невелику генерацію, і ви отримаєте не той ефект, а тільки переаромленість та хімозність! Ідеальний варіант - це поди, або пристрої з тугою (цигарковою) затяжкою, в них рідина розкриється повною мірою! Ми намагаємося створювати спеціальні мікси під кожен тип пристроїв, щоб ви могли отримувати максимум задоволення від процесу паріння!

Якість

Усі компоненти, що використовуються для створення сольових рідин VapeJoy, були розроблені спеціально для вживання їх у вигляді пари та мають максимальний ступінь чистоти! Флакони з харчового пластику найвищої якості дозволяють зберегти їх у первозданному вигляді! А зручний носик не дасть пролити жодної краплі вашої рідини! На етикетках вказана дата розливу, тому ви завжди можете бути впевнені у свіжості продукції.

Ціна

Ціна залежить тільки від кількості нікотину, ні смак, ні співвідношення PG/VG на неї не впливають! А це означає, що ви можете ніяк не обмежувати себе у виборі смаку і придбати будь-який за однаковим прайсом!

Доставка

Ми завжди відправляємо посилки Новою Поштою в день замовлення, щоб ви змогли отримати та насолодитися своєю рідиною якнайшвидше! Київ, Харків, Львів, Одеса чи якесь невелике селище, немає жодної різниці, ми відправимо ваше задоволення в будь-яку точку України! Також є можливість самовивезення в одному з наших магазинів у Запоріжжі.

Відгуки
Написати відгук
Фільтри товарів
Пошук по інгредієнтам
    Показати все (17)
Ціна

грн  –  грн

  • 165грн
  • 165грн
Бренд