Акумулятори для вейпу

Де купити акумулятори для електронних сигарет в Запоріжжі?

Шукаєте якісні високострумові акумулятори в Запоріжжі? У магазині VapeJoy ви знайдете все, що потрібно! У нас тільки якісна та оригінальна продукція! Приходьте в один з наших вейпшопів у Запоріжжі, на вас чекає якісна консультація та приємна атмосфера! Немає можливості прийти? Це не проблема, ми доставимо ваше замовлення за допомогою доставки TAXI Bolt по Запоріжжю або Новою Поштою, в будь-яку точку України!

Які акумулятори підходять для вейпів? 

В електронних сигаретах використовуються тільки високострумові, літій-іонні акумулятори! Вони бувають різних розмірів (18650, 21700, 20700), можуть мати різну силу струму та місткість. Чим вище максимальна сила струму батареї, тим більше максимальної потужності ви отримаєте у вашому пристрої. А чим більший обсяг, тим довше пристрій працюватиме без підзарядки! Дуже важливо використовувати тільки якісні батареї, адже це головне та єдине джерело живлення вашої електронної сигарети!
Важливо! Не використовуйте акумулятори невідомого походження або з пошкодженою ізоляцією (термоусадку можна замінити у разі її пошкодження)! Це може призвести до поломки пристрою та небезпечних ситуацій!

Пари акумуляторів

Якщо ви купуєте акумулятори для пристрою з двома батарейними відсіками, то є дуже хороша порада, яка допоможе вам продовжити їх термін служби на максимально тривалий термін. Купуйте обидві батареї в одному місці та не використовуйте їх окремо! Заряджати їх варто обидва в один час, і тоді вони будуть завжди мати однаковий заряд, й ваш пристрій буде працювати максимально довго!

В наявності
‍250‍ грн
0.0
Немає у наявності
‍400‍ грн
Фільтри товарів
Ціна

грн  –  грн

  • 250грн
  • 400грн