Картриджі

Де купити картриджі для подів у Запоріжжі? 

У вейпшопах VapeJoy ви зможете придбати тільки оригінальні картриджі за доступними цінами! Адже якість картриджів дуже важлива, якщо ви хочете отримувати максимум задоволення від паріння! Заходьте в один з трьох наших магазинів у місті Запоріжжя, крім картриджів у них ви знайдете багато смачних рідин для подів, а також приємну атмосферу та консультацію від найдосвідченіших вейперів міста!
Немає часу чи можливості приїхати? Не проблема! Ми швидко відправимо ваше замовлення за допомогою Bolt TAXI Запоріжжям або Новою Поштою в будь-яку точку України!

Особливості картриджів для POD-систем

Картридж для POD-систем - це суміщений випарювальний елемент та резервуар для рідини в одному компактному корпусі. Все зроблено для простоти й зручності, потрібно всього лише залити рідину та встановити картридж в пристрій! Пам'ятайте, картридж - це розхідник в електронній сигареті! Для того, щоб отримувати якісну та смачну пару, його потрібно регулярно міняти. З якою періодичністю справа суб'єктивна, адже всі ми робимо різні затяжки та паримо різні рідини. Але в середньому термін служби одного картриджа становить 2 тижні.

Відмінності картриджів для POD-систем

Розрізняються картриджі за моделлю (пристрій для якого він призначений), опору випаровувача та об'єму резервуара для рідини. Деякі картриджі мають сумісність з кількома моделями POD-систем! Наприклад, лінійка подів від компанії Lost Vape, Ursa Nano, Ursa Nano Pro та Ursa Baby мають повністю взаємозамінні картриджі, які підходять до кожного з цих пристроїв!

 

 

Відгуки
Написати відгук
Фільтри товарів
Ціна

грн  –  грн

  • 90грн
  • 545грн
Бренд