Фруктові та ягідні ароматизатори VapeJOY

Особливості фруктових ароматизаторів

Фруктові смаки - одні з найвідоміших і найзрозуміліших! Використовуючи фруктовий ароматизатор у замісі складно переборщити, та й смак більшості фруктів усім відомий. Фруктова лінійка дуже різноманітна. У ній ви знайдете, як і поодинокі фрукти, так і складні мікси. Більшість фруктових ароматизаторів має кулер (холод) у складі, що робить ці смаки свіжішими та яскравішими! Ну і звичайно ж, це чудова можливість спробувати ті фрукти, які ви ніколи не куштували, адже смак ароматизатора практично ідентичний зі справжнім плодом!

Фруктові ароматизатори VapeJoy - найпростіший і найшвидший спосіб зробити рідину для Pod систем і вейпів

 • Арома одразу готова до застосування. Додайте до бази й перемішайте.
 • Ароматизатори фруктів розроблені таким чином, що їх не потрібно настоювати.
 • Наші ароматизатори не псують випаровувачі та спіралі.
 • Мають закінчений смаковий баланс усіх заміксованих ароматизаторів.
 • Зі збільшенням концентрації збільшується тільки смак і не з'являються хімічна солодкість.

З чим стикається кожен вейпер-початківець при створенні власної рідини

 • На ринку України представлено багато зарубіжних компаній, які виробляють фруктові ароматизатори. Вибір зробити дуже складно і доводиться купувати безліч непотрібних інгредієнтів.
 • В основному, це ароматизатори, що складаються з одного смаку. Які мають не виражений смак і при додаванні ще одного ароматизатора все може тільки погіршитися. Такі ароматизатори швидко набридають і ви у вічному пошуку нових емоцій.
 • Самозаміс займає багато часу та нервів. Змішати мало, потрібно ще й наполягти від 5 – 30 днів. Результат не гарантовано.

Якість

Всі інгредієнти, які були використані для створення преміальних ароматизаторів VapeJoy, розроблені спеціально для використання їх у рідинах для електронних сигарет і мають максимальний ступінь чистоти! Розлиті в 10 мілілітрові флакони з харчового пластику. На етикетках ви знайдете дату виробництва і будете впевнені у свіжості аром!

Ціна

Ціна на всі фруктові ароматизатори абсолютно однакова! Ви можете ніяк не обмежувати себе у виборі смаків, і придбати будь-який за однією і тією ж ціною!

Доставка

Ми завжди надсилаємо посилки Новою Поштою в день замовлення, щоб ви змогли отримати ароматизатори і якнайшвидше змішати з їх допомогою найсмачніші рідини! Київ, Харків, Львів, Одеса чи якесь невелике селище, немає жодної різниці, ми відправимо ваше задоволення в будь-яку точку України! Також є можливість самовивезення в одному з наших магазинів у Запоріжжі.. 

Популярні фруктові ароматизатори у VapeJoy:

Гранат із чорницею;
Манго та абрикос з холодом;
Персик з яблуком та полуницею;
Кактус із виноградним соком;
Лісові ягоди із холодом;
Заморожена полуниця з персиком та чорною смородиною;
Полуниця з виноградом;
Найкращий грейпфрут;
Персик із малиною;
Пітайя з ожиною.

Показати ще 12 товарів
Відгуки
Написати відгук
Фільтри товарів
Пошук по інгредієнтам
  Показати все (40)
Ціна

грн  –  грн

 • 75грн
 • 75грн
Бренд