Про компанію

Якщо ти шукаєш найкраще співвідношення ціни та якості в продукції для паріння, то ти в правильному місці.

Чому варто вибрати VapeJoy?

Бо ми українська мануфактура, яка розробляє свої власні унікальні рецепти з використанням преміальних ароматизаторів. Понад 100 рецептів в наявності та суперові ціни надають нам перевагу над іншими компаніями та шопами.

VapeJoy заснована у 2015 році, за ці роки ми допомогли дуже багатьом позбавитися цигаркової залежності та придбали величезну кількість друзів у вигляді постійних клієнтів.

Що ж такого особливого у вироблених нами ароматизаторах та рідинах?

Крім того, що ми виготовляємо рідини (набори) для вейпу та pod-систем, ми виробляємо готові преміум ароматизатори, тому якщо тобі хочеться робити  рідини самостійно, але ти не розумієшся на міксології або просто хочеш заощадити гроші, є можливість придбати преміум ароматизатор окремо. То що ж у нас особливого? Смаки, які ми виготовляємо є унікальними та довершеними. Різноманітність може вразити багатьох, понад 100 готових рідин, так і ароматизаторів, і ми тільки примножуємо.

Скільки смаків потрібно для щастя? 20? 30? Може 50?

Лінійки наших смаків поповнюються постійно, але на регулярній основі залишаються завжди тільки найсмачніші та найкращі, а це близько 100 смаків.

Вважаєте що це Багато? Наш принцип, догодити будь-якому клієнту та підібрати саме те, що він хоче отримати. У стандарті за категоріями наші смаки поділяються на: Фрукти, Випічка, Напої, Тютюнові. Будь з нами, бо ми: Працюємо із душею для Вас!

Наш клієнт це найкращий натхненник. А якщо ти будеш насолоджуватися парінням з нами, то для нас це величезне щастя. Ми завжди тестуємо рідини перед випуском і ніколи не випустимо негідну рідину, але орієнтир у нас тільки на смаки клієнтів. Якщо Вам смак не приносить задоволення. Ми прибираємо його з лінійки, тим самим залишаючи тільки найкраще.

Ти ще вагаєшся? Дозволь нам розвіяти сумніви. Замов продукцію VapeJoy та насолоджуйся.