Особливості тютюнових ароматизаторів

Багато курців, які бажають перейти від паління тютюну до електронних сигарет, шукають найкращого смаку тютюнового ароматизатора для вейпу як альтернативу класичним сигарам. Більшість тютюнових ароматизаторів від різних виробників зазнають невдачі, коли справа доходить до смакових відчуттів. Наші ароматизатори мають унікальний характер. Ноти фруктових та горіхових ароматів разом із тютюновою рідиною створюють незвичайне легке поєднання із солодким чудовим смаком. Щоб відчути насолоду, достатньо купити ароматизатор тютюну на нашій інтернет платформі. Ми розробили унікальну рецептуру, завдяки чому щодня радуємо своїх клієнтів смачною та якісною продукцією.

Тютюнові ароматизатори VapeJoy - найпростіший і найшвидший спосіб зробити рідину для Pod систем та вейпів.

 • Арома одразу готова до застосування. Додайте до бази та перемішайте.
 • Тютюнові ароматизатори розроблені таким чином, що їх не потрібно настоювати.
 • Наші ароматизатори не псують випаровувачі та спіралі.
 • Мають закінчений смаковий баланс усіх заміксованих ароматизаторів.
 • Зі збільшенням концентрації збільшується лише смак та не з'являються хімічний присмак.

З чим стикається кожен вейпер-початківець при створенні власної рідини

 • На ринку України представлено багато зарубіжних компаній, які виробляють тютюнові ароматизатори. Вибір зробити дуже складно і доводиться купувати безліч непотрібних інгредієнтів.
 • В основному, це ароматизатори, що складаються з одного смаку. Які мають не виражений смак і при додаванні ще одного ароматизатора все може тільки погіршитися. Такі ароматизатори швидко набридають і ви у вічному пошуку нових емоцій.
 • Самозаміс займає багато часу та нервів. Змішати мало, потрібно ще й наполягти від 5 – 30 днів. Результат не гарантовано.

Якість

Всі інгредієнти, які були використані для створення преміальних тютюнових ароматизаторів VapeJoy, розроблені спеціально для використання їх у рідинах для електронних сигарет і мають максимальний ступінь чистоти! Розлиті в 10 мілілітрові флакони з харчового пластику. На етикетках ви знайдете дату виробництва і будете впевнені у свіжості Аром!

Ціна

Ціна на всі тютюнові ароматизатори абсолютно однакова! Ви можете ніяк не обмежувати себе у виборі смаків, і придбати будь-який за однією і тією ж ціною!

Доставка

Ми завжди відправляємо посилки Новою Поштою в день замовлення, щоб ви змогли отримати ароматизатори і якнайшвидше створити з їх допомогою найсмачніші рідини! Київ, Харків, Львів, Одеса чи якесь невелике селище, немає жодної різниці, ми відправимо ваше задоволення в будь-яку точку України! Також є можливість самовивезення в одному з наших магазинів у Запоріжжі.. 

Найкращі смаки тютюнових ароматизаторів від VapeJoy

Рідина зі смаком тютюну для електронних сигарет у нашому інтернет-магазині може добре справлятися зі справжнім смаком сигарет, які ви шукаєте. Як тоді знайти кращі тютюнові ароматизатори, коли на ринку так багато рідин, що розчаровують? Виходячи з частоти покупок у магазині, ми склали список найкращих смаків тютюнових ароматизаторів для електронних сигарет.:

Тютюн зі смаком ванільного морозива;
Король тютюну з горіхом;
Тютюнова сигара з банановим та шоколадним смаком;
Вишневий тютюн;
Тютюн з ваніллю та зефіром;
Тютюн з ірискою;
Тютюн з яблуком, карамеллю та фундуком;
Тютюн з абрикосом та яблуком.
Відгуки
Написати відгук
Фільтри товарів
Пошук по інгредієнтам
  Показати все (14)
Ціна

грн  –  грн

 • 75грн
 • 75грн
Бренд