ВИПІЧКА / ДЕСЕРТИ Salt

Особливості десертних рідин на сольовому нікотині

Десерти та випічка — одна з найкращих комбінацій смаку для подів та пристроїв з тугою затяжкою! У більшості десертні смаки мають солодкий і насичений смак, який дуже спритно перекриває основний недолік таких пристроїв, саме невелика кількість пари.
Але й не варто забувати про те, що десертні смаки – найкращий вибір для любителів солодкого! Солодкі пончики, торти, чізкейки, їх мікси з різними фруктами та горіхами. Дуже різноманітна лінійка, де кожен смак є унікальним.

У чому особливість десертів саме у комбінації із сольовим нікотином? У тому, що маючи хорошу смакову насиченість, суміщену з абсолютно не маючим смаку сольовим нікотином, можна досягти ефекту, коли кожна затяжка дорівнює укусу тієї солодощі, яку ви оберете. І отримати максимум задоволення та нікотинового насичення за мінімальну кількість затяжок!

Цукор та солодке

Всі хто полюбляє солодке, стикається з проблемою того, що в такого роду продуктах багато цукру! І десертні смаки просто відмінно підходять у таких випадках, тому що в рідинах немає жодних калорій, а смак максимально наближений до оригіналів. Заливаючи такі рідини у свої баки, ви зможете позбавитися не тільки шкоди куріння цигарок, але й насолоджуватися улюбленими десертами та випічкою разом з тим!

Якість

Усі компоненти, що використовуються для створення сольових рідин VapeJoy, були розроблені спеціально для вживання їх у вигляді пари та мають максимальний ступінь чистоти! Флакони з харчового пластику найвищої якості дозволяють зберегти їх у первозданному вигляді! А зручний носик не дасть пролити жодної краплі вашої рідини! На етикетках вказана дата розливу, тому ви завжди можете бути впевнені у свіжості продукції.

Ціна

Ціна залежить тільки від кількості нікотину, ні смак, ні співвідношення PG/VG на неї не впливають! А це означає, що ви можете ніяк не обмежувати себе у виборі смаку і придбати будь-який за однаковим прайсом!

Доставляння

Ми завжди відправляємо посилки Новою Поштою в день замовлення, щоб ви змогли отримати та насолодитися своєю рідиною якнайшвидше! Київ, Харків, Львів, Одеса чи якесь невелике селище, немає жодної різниці, ми відправимо ваше задоволення в будь-яку точку України! Також є можливість самовивезення в одному з наших магазинів у Запоріжжі.

0.0
В наявності
‍210‍ грн
Показати ще 10 товарів
Відгуки
Написати відгук
Фільтри товарів
Пошук по інгредієнтам
    Показати все (38)
Ціна

грн  –  грн

  • 165грн
  • 165грн
Бренд