Дві основні проблеми кожного вейпера

Вересень 14, 2023

Чому моя електронна сигарета має присмак горілого?

Ви вже деякий час використовуєте вейп, і все йшло добре. Однак за останні кілька хвилин смак вашої електронної сигарети раптово змінився. Рідина, яку ви зазвичай заправляєте в електронну сигарету, має зовсім інший смак. Що ще гірше, у смаку явно відчувається горілий відтінок. Настав час розв'язувати цю проблему, оскільки ви можете отримати сухий хіт (гарік), а це не найприємніше відчуття.

Як зробити так, щоб моя електронна сигарета не смакувала горілим?

 1. Перевірте свій бак або картридж

  Переконайтеся, що у вашому пристрої все ще достатньо рідини (більше половини). Якщо це не так, заправте його і зачекайте кілька хвилин.

 2. Перевірте налаштування

  Перевірте налаштування под-системи або мода (якщо є можливість налаштування), щоб не перегріти випаровувач. Як правило, корпусі більшості випаровувачів вказано рекомендований діапазон потужності.

 3. Спробуйте парити повільніше

  Робіть інтервали між затяжками, щоб вата всередині випаровувача встигала просочитися рідиною.

 4. Замініть випаровувач або картридж

  Якщо нічого не допомагає, то єдиним способом усунути присмак буде заміна випарювального елемента.


Дуже важливо звернути увагу на смак пари вашої електронної сигарети. Він базується на ароматичній композиції рідини, а також на якості випаровувачів, яку ви використовуєте. Чим більше ви використовуєте електронну сигарету, тим більше засмічується спіраль. Це явище особливо характерне, наприклад, для дуже солодких рідин. Однак, необхідно бути особливо уважним до явища, якого бояться всі вейпери.

Якщо вата у випаровувачі не отримує потрібної кількості рідини, нагрівальний елемент може перегрітися і виробляти аномальний рівень потенційно токсичних сполук у парі. Бавовна може згоріти, якщо є проблема з подачею рідини. Цього потрібно уникати за будь-яку ціну, і вам варто припинити паріння до моменту розв'язання проблеми.

У будь-якому випадку, ніколи не наполягайте на своєму, якщо ваша електронна сигарета дійсно має смак горілого. Це означає, що щось не так, і проблему потрібно вирішити. Дотримуючись описаних вище кроків, ви зможете легко позбавитися присмаку горілого. 

Нарешті, якщо ви вважаєте, що електронні сигарети занадто складні, і що вони ніколи не підійдуть вам, не здавайтеся. Для кожного знайдеться відповідний варіант. Найголовніше - це відійти від шкідливого впливу тютюну і повністю відмовитися від сигаретного диму. Не поспішайте і пробуйте різні пристрої, ваше здоров'я віддячить вам за повну відмову від тютюну. Майте це на увазі!

Чому пристрій "плюється" та витікає рідина?

Як уникнути розбризкування рідини під час використання електронної сигарети?

Щоб уникнути бризок, спробуйте акуратніше робити затяжку, не занадто сильно або змінити рідину чи випаровувач. Може статися так, що ваша електронна сигарета випльовує рідину вам у рот, що зазвичай супроводжується хлопанням, яке викликає занепокоєння у вейперів-початківців. Однак не варто хвилюватися, цьому явищу є просте пояснення.

Вибух, і не лише смаків

Щойно ви зробили неспішну затяжку, як стався невеликий вибух, схожий на різдвяну хлопавку, ви почули "хлопок" і відчули, як у роті з'явилося кілька крапель. Досвід настільки ж неприємний, наскільки й несподіваний. Однак немає причин для занепокоєння.

З різних причин, до яких ми повернемося пізніше, рідина може накопичуватися у верхній частині випаровувача, що призводить до його перенасичення. Коли ви починаєте парити, випаровувач починає нагріватися. Однак, якщо бавовна перенасичена рідиною, це може перевищити випарювальні можливості випаровувача. Найближча частина рідини нагріється, розшириться і випарується, відповідно до законів фізики, але найвіддаленіша частина нагріється не так швидко, залишиться в рідкому стані, і утвориться бульбашка. Коли тиск, який чинить пара, перевищує опір цього шару рідини, ця бульбашка лопається, викликаючи хлопок, і пара піднімається, штовхаючи рідину перед собою, викликаючи спльовування. Весь процес відбувається дуже швидко.

Чому відбувається перенасичення?

Існує низка причин, чому рідина може перенаситити ваш випаровувач.

Випаровувач складається з випарювального елементу (сітка або спіраль) та шару натуральної бавовни. Коли випарювальний елемент нагрівається, це призводить до випаровування рідини, яка просочила вату.

Врешті-решт, коли випаровувач починає зношуватися, цей шар бавовни поступово руйнується під власною вагою, і рідина просочується крізь щілину, що утворилася. Незначний виробничий дефект іноді може призвести до того, що ваш випаровувач містить менше волокон бавовни, ніж передбачалося, і простір, який вони мали б займати, знову заповнюється рідиною.

Зрештою, жоден випаровувач не є ідеальним. І вата в них має свої особливості, зокрема, залежно від її поглинальної здатності, яка визначається залежно від густини рідини. Чим густіша рідина, тим більш поглинаючою повинна бути вата, і навпаки. Зараз через популярність рідин для под-систем найчастіше зустрічається сценарій перенасичення вати, коли рідина занадто рідка для випаровувача. Вона протікає занадто легко і не зупиняється.

Дещо інше явище пояснює накопичення рідини - це занадто сильна затяжка. Якщо ваш пристрій розрахований для тугої або напіввільної затяжки, а ви затягуєте занадто сильно. То це створить вакуум який почне силою засмоктувати рідину у камеру випарування, і ваш пристрій протече і почне плюватися.

У будь-якому випадку, немає нічого страшного: не тягніть так сильно, замініть випаровувач або рідину, в будь-якому випадку, не соромтеся звертатися до наших магазинів, там вам допоможуть розібратися з проблемою.


VAPEJOY
- MORE THAN JUST TASTE -
Коментарі

Не знайдено дописів

Написати відгук