GOLD CHERRY — органічний набір для самозамісу зі смаком вишні, граната, журавлини та легкої прохолоди. Це не просто ягідний мікс — це соковита, глибока, злегка терпка історія, яка ідеально розкривається саме на органічному нікотині.
GOLD CHERRY став настільки популярним, що одразу після релізу конкуренти помітно занервували. Ми не просто “знайшли хорошу вишню” — ми створили її з ідеального поєднання кількох сортів. Потім огранили цей смак гранатом і клюквою, додали легку прохолоду — і вийшло те, що покупці обирають знову і знову.
Яскравість смаку: 9 із 10
Солодкість: 7 із 10
Прохолода: 5 із 10
▼ Як відчувається смак?
Спочатку — солодка, густа вишня, максимально наближена до натуральної. Далі — легка кислинка журавлини додає балансу. Гранат вносить глибину, щільність і трохи терпкості. Усе це підсилює свіжа, делікатна прохолода, яка очищує смакові рецептори й формує завершений, дуже виразний післясмак.
▼ Як правильно змішати рідину?
Щоб отримати чистий, насичений смак без гіркоти, виконайте ці прості кроки:
- Додайте ароматизатор і нікобустер до гліцерину у флаконі.
- Інтенсивно струшуйте суміш протягом 1–2 хвилин.
- Дайте рідині постояти 1–2 години, якщо маєте змогу (не обов’язково).
Головне — добре перемішати. Саме це забезпечить чисте розкриття смаку та уникнення гіркоти від нікотину.
▼ Що входить у набір?
- Флакон 60 мл з 30 мл органічного гліцерину
- Фірмовий ароматизатор GOLD CHERRY Organic
- Органічний нікобустер — 10 мл
Усе вже готове для створення рідини. Просто змішайте — і насолоджуйтесь.
- Вишня (або черешня)
- Гранат
- Журавлина
- Холод (Kooler Malaysia)