Фруктовий ароматизатор для вейпа - APPLE PINEAPPLE - яблуко з ананасом

Написати відгук
2008
75 грн
В наявності
Доставка
Варіанти оплати
Нашi переваги

APPLE PINEAPPLE - ароматизатор зі смаком яблука з ананасом

Apple Pineapple - чудове поєднання тропічного ананаса із зеленим, злегка кислим яблуком. Цей фруктовий мікс постійно дивує та дарує нові смакові враження при кожній затяжці. Приготувавши рідину з цим ароматизатором, ви відчуєте той ідеальний баланс, який має бути у кисло-солодких смаках!

Apple Pineapple - це фруктовий, преміальний ароматизатор від відомого виробника VapeJOY. Виробляється ароматизатор з інгредієнтів найвищої якості об'ємом 10 мл, спеціально розроблений для виготовлення рідин до електронних сигарет. Рекомендована концентрація у рідині від 5 до 20%.

Ароматизатор не вимагає настоювання! Після додавання ароматизатора у базу достатньо лише добре перемішати, після чого ви отримаєте готову до вживання рідину для електронних сигарет.


 

VAPEJOY
- MORE THAN JUST TASTE -
 
Об'єм флакону
10мл
Смак рідини
Фруктовий
Фильтр по компонентам
Фільтр по інгридиєнтам
  • Ананас
  • Холод (Kooler Malaysia)
  • Яблоко
Знайти схожі
5
5 з 5
Відгуки: 6
5 зірка
100%
4 зірки
0%
3 зірки
0%
2 зірки
0%
1 зірка
0%
Ярослав
Перевірена покупка
5
Коментар
Смак чудовий. Головне правильно підібрати пропорції, я зразу сильно розбавив - майже не відчув смаку. Та навіть на розбавленій жижці ананасик на видоху присутній)))
Сергей
Перевірена покупка
5
Коментар
Вкусная арома, точнее жижа с ней) Вкус приятный, слегка кислый
Владислав
Перевірена покупка
5
Коментар
А можно с таких аром на солевом делать замесы? У меня Ursa Nano
Відповідь від VapeJoy - VapeShop
Наши ароматизаторы подходят для приготовления жидкостей на любом никотине. Только помните, чтоб получить хороший вкус на POD-системе, ароматизатора должно быть 15% и более.
Анонім
5
Коментар
Пробовал ваш ананас с холодом, мне зашло. На этот раз взял ананас с яблоком. Похоже, ананас такой-же, но яблоко тут очень в тему! Чутка кислее, но это то и круто!
Станислав Рыбак
Перевірена покупка
5
Коментар
Обожаю эту арому! Делаю жидкости на под с ней, но с высокой, выше рекомендованной, концентрацией! Где-то 30 процентов, но выходит так вкусно! Я ради эксперимента попробовал один раз, теперь всегда так делаю! Так думал будет какой-то химозный вкус, так нет, вкус яркий но без примесей!
Антон Богуцкий
Перевірена покупка
5
Коментар
Друг посоветовал взять эту жижку, я заказал. Отправили в тот же день, очень оперативно. А на вкус понравилось, вообще если нравится ананас, очень рекомендую. Яблоко как раз в тему, хорошо дополняет, без него было бы не так интересно. Теперь буду всегда заказывать у вас! Спасибо большое!
Можливо, вас це зацікавить