Melon Ice — сольовий набір для POD-систем зі смаком стиглої дині з освіжаючим холодом. Це насичена, солодка рідина з максимально натуральним смаком дині. Диня тут — стигла, соковита, ароматна. А холод робить мікс більш свіжим і підкреслює солодкість без зайвої різкості.
Кому сподобається:
Тим, хто шукає соковиту і дуже солодку диню з приємним освіжаючим ефектом. Melon Ice — чудовий варіант для літа або для щоденного використання, коли хочеться чогось простого, але дуже смачного.
Яскравість смаку: 8 із 10
Солодкість: 8 із 10
Прохолода: 7 із 10
▼ Як розкривається смак
Спочатку ви відчуєте стиглу диню — солодку, м’яку, з яскравим натуральним ароматом. На видиху з’являється прохолода, яка не перекриває, а навпаки — підсилює соковитість та робить смак ще приємнішим. Простий, але дуже вдалий рецепт.
▼ Як користуватись
Перед використанням добре струсіть флакон і перемішайте вміст протягом 1–2 хвилин. Це важливо для рівномірного розподілу ароматизатора та нікотину. Рідина готова до використання одразу — настоювання не потрібне.
▼ Що входить до набору
- Флакон 30 мл із попередньо залитим гліцерином — 15 мл
- Ароматизатор Melon Ice
- Сольовий нікотин — 5 мл
Жодних додаткових компонентів не потрібно. Просто змішайте — і користуйтесь.
- Диня
- Холод (Kooler Malaysia)