BANANA SHAKE - рідина для вейпу зі смаком молочного коктейлю з бананом (Набір 60мл)

Написати відгук
185 грн
В наявності
BANANA SHAKE - рідина для вейпу зі смаком молочного коктейлю з бананом 60мл
Доставка
Варіанти оплати
Нашi переваги

BANANA SHAKE - вейп набір зі смаком молочного коктейлю з бананом

Banana Shake – повітряний молочний коктейль зі стиглим бананом. Молоко та банан сплітаються воєдино, створюючи смак саме того освіжаючого та солодкого, літнього напою. А щіпка ванілі додає особливий, ніжний післясмак.

Banana Shake - це десертна рідина на органічному нікотині від відомого виробника VapeJOY. Виробляється Вейп комплект з інгредієнтів найвищої якості об'ємом 60 мл, спеціально розроблений для паріння на великих пристроях і MTL без нікотину або з можливістю додавання органічного нікотину. Має безліч варіацій за міцністю (1 мг, 1.5 мг, 2 мг, 3 мг, 4 мг, 5 мг, 6 мг, 7 мг, 8 мг, 9 мг, 10 мг, 11 мг, 12 мг, 13 мг, 18 мг та 24 мг).

Набір має два види співвідношення пропіленгліколю до рослинного гліцерину (30/70 та 50/50)

Banana Shake 50/50 - рідина розроблена для MTL (пристроїв з тугою затяжкою), перевага рідини 50/50 полягає в тому, що вона пропонує золоту середину для удару по горлу, смаку, а також має низьку в'язкість, що забезпечує найкраще просочення вати для MTL. Найчастіше використовується з більш високою кількістю нікотину (від 6ти та вище)

Banana Shake 30/70 - рідина для великих Вейпів (потужні пристрої із вільною затяжкою). Така основа рідини внаслідок підвищеного вмісту рослинного гліцерину та високої в'язкості, зможе надати хороший баланс пари та смаку для пристроїв з вільною затяжкою, а також зробить пару більш соковитою та густою.

У комплекті BANANA SHAKE ви побачите: 

  • Ароматизатор Banana Shake 10 мл.
  • Флакон із Базовою основою 60 мл.
  • Нікотиновий бустер *


VAPEJOY
- MORE THAN JUST TASTE -
Об'єм флакону
60мл
Смак рідини
Напої
Тип нікотину
Органічний
За призначенням
для вейпів
Рівень смаку
Яскраво виражений
Фильтр по компонентам
Фільтр по інгридиєнтам
  • Підсолоджувач
Знайти схожі
4.8
4.8 з 5
Відгуки: 4
5 зірка
75%
4 зірки
25%
3 зірки
0%
2 зірки
0%
1 зірка
0%
Марина Левченко
Перевірена покупка
5
Коментар
Я уже давно искала жидкость с вкусом банана и молока, и этот вкус меня полностью устроил. Вкус насыщенный и яркий, на zeus x пар плотный. Ощущение сладости очень приятное, но не приторное, что для меня очень важно. Буду заказывать еще, спасибо VapeJoy!
Павел
Перевірена покупка
5
Коментар
Банан с молоком вкусненький! Вкус на дрипке очень яркий. Сладко но не слишком, на грани)
Анонім
4
Коментар
Может это и мой косяк, брать такой вкус под сигаретник... Вообще не плохо вышло, но вкуса маловато, на свободной тяге было бы как нужно. Но очень уж хотелось банановое что-то. Видел еще есть просто банан, в следующий раз возьму его!
Відповідь від VapeJoy - VapeShop
Добрый день! Спасибо за отзыв! Вы правы, под тугую затяжку лучше подойдёт BANANA ICE!
Алёна Черкез
Перевірена покупка
5
Коментар
Давно искала хороший милкшейк, очень понравилось! Жидкость просто мой топ, банан с молоком и ванилька легенькая в конце. Сладко и нежно, ещё юникорн милк мне ваш нравится) Спасибо!