BLACK IRISH - шоколадний торт

Написати відгук
2007
75 грн
Немає у наявності
Доставка
Варіанти оплати
Нашi переваги

BLACK IRISH - ароматизатор зі смаком шоколадного торта

Black Irish - насичений та солодкий Брауні з ідеально хрусткою скоринкою. Десерт доповнений шоколадною крихтою та повітряними, збитими вершками. Щільна текстура, яскравий шоколадний смак і ніжний вершковий післясмак, не залишать вас байдужими. З'єднайте з базою та насолоджуйтесь!

Black Irish - це десертний, преміальний ароматизатор від відомого виробника VapeJOY. Виробляється ароматизатор з інгредієнтів найвищої якості об'ємом 10 мл, спеціально розроблений для виготовлення рідин до електронних сигарет. Рекомендована концентрація у рідині від 5 до 20%.

Ароматизатор не вимагає настоювання! Після додавання ароматизатора у базу достатньо лише добре перемішати, після чого ви отримаєте готову до вживання рідину для електронних сигарет.


VAPEJOY
- MORE THAN JUST TASTE -
 
Об'єм флакону
10
Смак рідини
Випічка / Десерти
Фильтр по компонентам
Фільтр по інгридиєнтам
  • Взбитые сливки
  • Торт
  • Шоколад
Знайти схожі
5
5 з 5
Відгуки: 6
5 зірка
100%
4 зірки
0%
3 зірки
0%
2 зірки
0%
1 зірка
0%
Рома Куц
Перевірена покупка
5
Коментар
Видите этот торт на картинке, справа от аромки? Так вот, представьте что откусили кусочек и жуёте) Вкус у жижи именно такой, 1 в 1! Вкус насыщенный, но в то же время очень мягкий и нежный. Помимо шоколада, чувствуется кремовость. Замешивал я 60мл с одной аромки, парю на Centaurus от лоствейпа. Отличный десертик, особенно хорошо сейчас заходит, пока холодно)
Дмитрий
Перевірена покупка
5
Коментар
Купил у вас эту аромку. Скажите пожалуйста, на под какую концентрацию лучше сделать?
Відповідь від VapeJoy - VapeShop
Спасибо за отзыв! Попробуйте начать с 15%
Саша
Перевірена покупка
5
Коментар
Крутой шоколадный вкус! Прям чувствуется что пирог или торт с шоколадом, есть привкус теста и молочное еще послевкусие такое. Парю на дрипке
Анонім
5
Коментар
Арома смачна. Чому саме торт? На смак наче просто шоколад. Так смачно, мені шоколадні смаки дуже заходять. Але це просто шоколад. Є присмак якийсь, дуже далеко
Николай Шевчук
Перевірена покупка
5
Коментар
Прикольный бисквит шоколадный! Замешиваю на 60 мл базы, вкус насыщенный, только мощность лучше по выше сделать. Тогда вообще улёт выходит!
Евгений Помогаев
Перевірена покупка
5
Коментар
Сладкий торт, очень выраженный шоколадный вкус, который еще какое-то время остаться на языке после выдоха. В общем вкус очень насыщенный, такое ощущение, что пар плотнее аж стал. Аромка просто что-то с чём-то, рекомендую!